HYALURONİK ASİT NEDİR?

Mr.Wıpes Çok Amaçlı Mendil
Kasım 19, 2015
HYACURE BB PLUS +35
Aralık 4, 2015
Hepsi

HYALURONİK ASİT NEDİR?

HYALURONİK ASİT NEDİR?

  • Hyaluronik asitin en önemli özelliği su tutma ve cildi nemli tutmaktır.
  • Ciltteki nem seviyesini koruyarak cildin dolgun ve elastik olmasını sağlar.
  • Kolajen liflerinin üretimini destekleyerek cildin formunu korur, sıkılaştırır.
  • Antioksidan işlevi görerek cilde zarar verecek kimyasal maddeleri uzak tutar.

Hyalüronik asidin %100 saf formunun farklı konsantrasyonlardaki formu ile yüz, boyun, dekolte ve ellerin daha iyi görünmesi,  nemlendirilmesi, korunması ve canlandırılması sağlanır.

YAŞLANDIKÇA CİLDİNİZDEKİ HYALURONİK ASİT MİKTARI AZALI VE KIRIŞIKLIKLAR OLUŞUR.

GÜNDÜZ KREMİNİ NEDEN KULLANMALIYIZ?

Cildimiz gün içerisinde çeşitli dış etkilere maruz kalır. Gün içerisinde olumsuz etkilenen cildin koruyucu tabakasına zarar verir ve yaşlanma sürecini hızlandırır. Güne tüm bu olumsuz etkilerle başlarken Farmasi labaratuvarlarında özel olarak üretilen Hyacure Gündüz kremleri  formülünde bulunan yüksek SPF’lik güneş koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken cildin temel yapıtaşlarını geri kazandırmaya ve yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Yoğun nemlendirme etkisi ile cildin kuru kalmasını önlemeye ve sağlıklı bir görününm kazandırmaya yardımcı olur.

GECE KREMİNİ NEDEN KULLANMALIYIZ?

Gün botu yıpranan ve kuruyan cilt, akşam 23:00-04:00 saatleri arasında yenilenme sürecine girer. Bu süre içerisinde metebolizma daha fazla çalışır ve kan dolaşımı yoğunlaşır. Cildin yenilenme sürecine girdiği bu saatlerde uygulanacak olan Hyacure Gece kremleri cildin onarım sürecini destekler ve yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

GÖZ KREMİNİ NEDEN KULLANMALIYIZ?

Göz çevresi ciltteki hassas bölgelerden biridir. Hyacure Age Active Kırışıklık KarşıtI Göz Kremi cilt elastikiyetini geri kazandırmaya ve kırışıklık görünümünün düzelmesine yardımcı olur.

 

Bir önceki yazımız olan Mr.Wıpes Çok Amaçlı Mendil başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir